HAKKIMDA

14.03.1982 tarihinde İnegöl’de doğdum. İlk ve orta öğretimimi İnegöl’de tamamladım. 2005 yılında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Maliye bölümünden mezun oldum. 2006 yılında vatani görevimin ardından aile mesleğimiz muhasebe büromuzda meslek kariyerime başladım. 2010 yılında serbest muhasebeci mali müşavirlik ruhsatını aldım 2012 yılından itibaren de kendi büromda aile mesleğini icra etmekteyim.

Bursa Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası’na bağlı aktif olarak komisyon çalışmalarına katıldım. Mesleki Sorunları araştırma ve Proje Geliştirme Komisyonu’nda başkan yardımcılığı görevini de üstlenerek ulusal düzeyde çalışmalar yaptım. TÜRMOB delegeliğinin yanı sıra çeşitli mesleki platformlarda görev aldım. Bursa Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası 2019 genel kurulu seçim sürecinde Yönetim Kurulu Aday adayı olarak seçim çalışmaları yaptım. Aynı yıl temsilci olarak seçildiğim Bursa Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler odasının İnegöl temsilciliğinde yönetim kurulu üyesiyim.

Danışmanlık düzeyinde uluslararası piyasalarda tarım ve hayvancılık, kuru gıda pazarı, inşaat malzemeleri, tarımsal sulama sistemleri ve mobilya gibi bazı sektörlere yönelik pazar araştırmaları ve maliyet çalışmaları yaptım. Mali müşavir olarak, Ortadoğu pazarına yönelik ticari bağlantılar kurdum ve mobilya ticareti üzerine Suudi Arabistanlı firmalarla bazı projeler yaptık. Hâlen Ukrayna’da tarımsal sulama sistemleri üzerine proje yürütmekteyim.

Yatırımcılar için yurtdışında şirket kuruluşu, pazar araştırması fiyatlandırma ve ihracat-ithalat konularında destek sağlıyorum. Danışman olarak yabancı ülkelerdeki firmalarla ticari temaslar kuruyorum. Defter tutma ve muhasebe destek hizmetleri sağlamanın yanı sıra, şirketlerin vergisel ve mali açıdan yasal yükümlülüklerini, hesaplamalarını takip ediyorum.  Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirlik firması olarak vizyonumu uluslararası boyuta taşımış, güçlü ve tecrübeli kadrosu ile kaliteli ve güvenilir hizmetler sunmakta ve faaliyetlerimi yürütmekteyim.

axxx